محل تبلیغات شما
این حرز راخودم نوشتم تو هیچ کتابی نیست شاید اشتباهاتی داشته باشه از لحاظ ادبیات عرب خوبه به قصد امید بنویسیم با ایت الکرسی و سوره حمد و 4 قل همراه مون باشه تو نایلون بذارید دربش را چسب بزنید  و همیشه همراهتون باشه  بجز موقعی که با همسر نزدیکی میکنید{که باید از اتاق خارج بشه
البته هر صبحو شب 5 متربه ایت الکرسی(فقط ایه اولش) را بخونید همیشه تا از همه چیز شمارا خداحفظ کند}

بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله الذی لا یضّرّ مع اسمه شیء فی الارض و لا فی السّماء و هو السّمیع العلیم یا مانع یا دافع یا حی و یا قیوم یا حافظا لا ینسی اللّهم احفظ حامل هذ الکتاب من شر الجنّ و الانس و من شرّ کلّ دابّة انت آخذ بناصیتها و من شرّ کلّ ذی شرّ و من شرّ قضا السّوء و من شرّ جمیع خلقک و من کلّ بلیة وآفة و مرض و سقم و سلاح و من شرّ ما یخاف و یحذرو ما لا یحذر بحقّ کهیعص و بحقّ حمعسق و بحقّ بسم الله الرحمن الرحیم و بحقّ القران العظیم و بحقّ محمد و علی و فاطمه و الحسن و الحسین و بحقّ المعصومین من ولد الحسین صلواتک علیهم اجمعین و بحقّ الف الف لاحول ولا قوّة الا بالله العلیّ العظیم وبحقّ الف یا حفیظ وبحقّ الف یا خیر الحافظین و بحقّ جمیع اسمائک وصفاتک و بحقک و حرمتک یا الله یا ودود یا رحیم یا عزیز یا ارحم الراحمین حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

گریه بر امان حسین و فوایدش

لینکهایی برای زهرا خانم

حرز مفید برای دفع هر بلا و حفظ ار هر چیزی

بحقّ ,شرّ ,الله ,لا ,الف ,نعم ,و بحقّ ,و من ,من شرّ ,بسم الله ,و نعم ,الله الرحمن الرحیم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hostkanbergsing شهدای دزآور بازرگانی الرمس |فروش دستگاه گلاب گیری عرق گیری عرق کشی iyi ki Varsin anriphopa گروه مشاورین کیان berdeskbocup sarroringi pepateme طراحی مکانیزمها و دینامیک ماشین